بازی موبایل Worms HD

بازی جنگ کرمها Worms HD سیمبین

بازی موبایل جنگ کرم ها – سیمبین و نوکیا

دانلود بازی جنگ کرم ها که یکی از جالبترین بازی های موبایل در سال های پیش بود که اولین بار روی گوشی های نوکیا عرضه شد و بعد نسخه های دیگر آن حتی روی کامپیوتر هم رسید. در این پست دانلود نسخه جدید این بازی Symbian Worms HD کرم ها اچ دی را برای گوشی های سیمبین  و نوکیا قرار دادیم. داستان بازی جنگ بین 2 گروه کرم جنگجو است که شما رهبری یک گروه از این کرم ها را بر عهده دارید و باید با نشانه گیری دقیق توسط کرمها به پرتاب بمب های مختلف و متنوع (یخچال، اسب آبی! و … ) به سمت دشمن بپردازید. در این بازی 3 کرم در تیم شما هستند که به نوبت باید از آنها استفاده کنید و طوری نشانه گیری کنید که کرم های دشمن را از بین ببرید. انیمیشن زیبا و دیالوگ های جالبی که بین کرم ها ردو بدل می شود بازی را جالبتر هم می کند. نکته بامزه در بازی دوئل کرمها این است که کرم ها علاوه بر پرتاب بمب های خوشه ای موزی، آتش و … یخچال!، اسب آبی و … نیز به سمت هم پرتاب می کنند! که هر یک ویژگی خاصی در مبارزه با کرم های حریف دارد! این بازی با مزه را شاید بتوان پدر بازی پرندگان خشمگین دانست.

بازی موبایل جنگ کرمها برای گوشی سیمبین، نوکیا c7 و nokia C6، بازی نوکیا N8 و Nokia 700, Nokia E6, Nokia E7, Nokia 701, Nokia 500, Nokia X7 و … می باشد. از دانلود بازی جنگ کرمها لذت خواهید برد.

6 فکر می‌کنند “بازی جنگ کرمها Worms HD سیمبین

 1. شاهین

  یاد این بازی موبایل بخیر ورژن قدیمیاشو اون زمان که نوکیا و سونی اریکسون سالاره گوشی ها بودند بازی می کردیم

  پاسخ
 2. مهلا

  از بهترین بازیهای گوشی سیمبین بازی کرمهای جنگیه. پیشنهاد میدم حتما دانلودش کنید.
  البته فکر کنم worms اول روی سونی اریکسون اومد چون من یه w550 داشتم به خاطر این بازی اصلن گوشی دست خودم نمی موند! یاد دوران دانشجویی هم بخیر!

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *