بازی موبایل جدید اندروید

بازی دزد بانک Daddy was a Thief

بازی جدید اندروید دزد بانک

بازی موبایل daddy was a thief بابام یه دزد بوده! یک بازی جدید جالب اندروید به سبک جدید است که ساعت ها شما را سرگرم می کند. این بازی موبایل معروف به بازی سارق بانک نیز می باشد که یکی از بهترین بازی های اندروید از نظر بازی موبایل انتخاب شده است.

داستان بازی daddy was a thief از این قرار است که یک کارمند اخراج می شود و از آنجا که خرج خانواده خود را می دهد نمی تواند با زن و بچه اش روبرو شود پس تصمیم به سرقت از بانک می گیرد! در بازی “بابام یک دزد بود” شما در نقش این دزد بانک پس از سرقت از بانک در طبقات مختلف ساختمان کناری بانک فرار می کنید و پلیس به دنبال شماست. در هر طبقه وسایل و لوازم و مختلف (مثل گاو صندوق، یخچال، کمد و …) قرار دارد و شما با آیتم ها مختلف روبرو می شوید. در بعضی طبقات پلیس ها دنبال شما می افتند که باید فرار کنید و زودتر خود را به طبقات پایین تر برسانید.

با پریدن روی گاوصندوق ها، کمد ها و … آنها را ترکانده و سکه های داخلشان را جمع می کنید. با جمع کردن سکه های بیشتر می توانید سفینه و موشک و … سوار شوید و زودتر فرار کرده و به طبقات پایین تر برسید و امتیاز بیشتری بگیرید. در حین این بازی جدید آندروید ماموریت های مختلفی به شما داده می شود که با انجام آن می توانید قفل آیتم های جدید جالب را باز کنید و بازی دزد بانک را جذاب تر کنید.

دانلود بازی دزد بانک اندروید:

دانلود راهنمای نصب بازی: اینجا کلیک کنید!

5 فکر می‌کنند “بازی دزد بانک Daddy was a Thief

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *