بازی موبایل 2013 جاوا

بازی شاهرخ خان جاوا سیمبین نوکیا

دانلود بازی جدید جاوا Java game Chennai Express

دانلود بازی شاهرخ خان موبایل که یک بازی جدید جاوا برای گوشی های موبایل است. بازی Chennai Express به دلیل هندی بودن بازی و داستان مهیج و عاشقانه بازی! به بازی شاهرخ خان (فرار در خیابان) معروف شده است. داستان این بازی موبایل از این قرار است که شخصیت اصلی بازی عاشق دختری می شود که پدرش راضی به این وصلت نیست! با اصرار زیاد شاهرخ خان کفر پدر دختر بالا می آید و در خیابان های هند چوب به دست به دنبال شاهرخ خان عاشق می دود! شما در نقش شاهرخ خان باید به سرعت در خیابانها فرار کنید تا در بازی زنده بمانید. چرا که علاوه بر موانع مختلف در سر راه این عشق، پدر دختر دوستانی شمشیر و چوب به دست در شهر دارد که هر لحظه انتظار رسیدن شما را می کشند. با پریدن و سر خوردن روی زمین از موانع رد شوید. در حین این فرار مهیج در بازی سکه ها را جمع کنید و با آن موتورسیکلت، کفش اسکیت، کایت و … بخرید و بتوانید راحت تر از دست این مرد خشمگین فرار کنید! هم چنین می توانید با سکه قابلیت های خود را در این بازی عشقی بالا ببرید و این فرار ترسناک را لذت بخش تر کنید!

بازی شاهرخ خان (فرار در خیابان) جاوا بر روی گوشی های جاوا Java، سیمبین Symbian، نوکیا Nokia و گوشیهای زیر تست شده و کار می کند:

Nokia N8, E7, C7, X7, C6-01, 700, 701, 603, 500, N97دانلود بازی, C6, X6, 5800 XpressMusic, 5530 XpressMusic, 5250دانلود بازی , 5235, 5233, 5230 Nuron, 5228, Sony Ericsson Satioدانلود بازی

و سایر گوشی هایی که جاوا را پشتیبانی می کنند این بازی موبایل قابل اجرا می باشد.

دانلود بازی شاهرخ خان: اینجا کلیک کنید!

دانلود راهنمای نصب بازی: اینجا کلیک کنید!

3 فکر می‌کنند “بازی شاهرخ خان جاوا سیمبین نوکیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *