بازی موبایل شمشیر تاریکی

دانلود بازی شمشیر تاریکی Shadow Blade

دانلود رایگان بازی شمشیر تاریکی

بازی جدید اندروید سایه تیغ Shadow Blade

بازی Shadow Blade یا سایه تیغ که به بازی شمشیر تاریکی معروف شده است، یکی از بهترین بازی های موبایل در ماه های اخیر است. بازی شمشیر تاریکی، بازی اکشن سبک نینجا و شمشیر بازی است که شخصیت اصلی بازی نینجای تازه کاری است که این جنگجوی شمشیر باز به دنبال ارتقای مهارت شمشیر بازی و قدرت های مبارزه ای در این بازی است. بازی شامل 40 مرحله پر هیجان با کیفیت HD است که در ادامه، دانلود رایگان بازی شمشیر تاریکی را در سایت دانلود بازی قرار داده ایم.

دانلود بازی شمشیر تاریکی سایه تیغ

بازی شمشیر بازی اکشن سایه تیغ Shadow Blade از جدیدترین بازی های اندروید است که قابل اجرا روی گوشی های آندروید و تبلت های اندروید می باشد. این بازی نینجا شما را یاد بازی شینوبی Shinobi هم می اندازد، بازی محبوبی که سال ها پیش روی سگا SEGA بود. بازی شمشیر تاریکی از محبوب ترین بازی های امسال به شمار می رود.

دانلود بازی shadow blade: اینجا کلیک کنید!

7 فکر می‌کنند “دانلود بازی شمشیر تاریکی Shadow Blade

  1. محمد رضا

   خیلی بازی خرکی ای هست و بکش بکش توش میخوام زن داشته باشه نمیشه؟ بلید همون شمشیر تاریکیه بعدشم سایه تیغ اسم این قسمت از بازیه

   پاسخ
 1. یوسف

  ممنون از بازی زیبا
  اما تاسف که بعضی ها میگن این بازی ایرانیه
  اگه ایرانیه باز هم تاسف چرا که هیچ نامی از ایران عزیزمان توش نیامده و اسمش هم انگلیسی گذاشتن

  پاسخ
 2. ali

  واقعا متاسفم براتون!
  اونوقت بگین چرا صنعت بازیسازی ایران رشد نمیکنه!
  امثال من شیش ماه یه سال بکوب رو یه بازی کار میکنن وقت میذارن آخرش دوتومن روش میذاری که چیزی دراری اونوقت سایتهای عزیز میان به رایگان قرارش میدن که بازدیدشون بالا بره و نون مارو میبرن!
  دارم میگم همه کسانی که تو این کار مسئولین در مقابل خدا باید جواب پس بدید اگه به آخرتی اعتقاد دارید امثال من تو آخرت جلو راهتونو میگیریم

  در جواب یوسف: نه که هرچی ایرانی میسازیم میخرید و پشتیبانی می کنید مجبور میشیم واسه خارجیا بسازیم

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *